Δείτε ποιοι διαιτητές ορίστηκαν από την ΚΕΔ να διευθύνουν τις αναμετρήσεις και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Στη Ζάκυνθο διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Νίκος Σταυρόπουλος (φωτο) από τον Σύνδεσμο Ηλείας και βοηθοί του θα είναι οι Ασημακόπουλος, Καραμέρος από τον ίδιο Σύνδεσμο.

 

Κυριακή 5/11
Γ’ Εθνική – 15:00

1ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιώτζιος, Βερνέζης (Θράκης)

Ελπίς Σκουταρεως – Καβάλα
Διαιτητής: Λυμπούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδημόγλου, Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Διαιτητής: Ελευθεράκης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Γκοντολιάς (Ξάνθης)

Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Διαιτητής: Σιμιδης (Έβρου)
Βοηθοί: Τερζόπουλος (Έβρου), Εμίρ (Ξάνθης)

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Διαιτητής: Στόλης ( Σερρών)
Βοηθοί: Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Παστιάδης, Χασιώτης (Δράμας)


2ος όμιλος (7η Αγωνιστική) 

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Γκαραγκάνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Ηρακλής – Κιλκισιακός
Διαιτητής: Δημηριάδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Πασσαλής, Σκούτας (Χαλκιδικής)

Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Διαιτητής: Κατεριάδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος, Δεμερτζής (Πέλλας)

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Διαιτητής: Χανίδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τασόπουλος, Κουφός (Μακεδονίας)

Νάουσα – Μακεδονικός
Διαιτητής: Σουλίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Ταγκαλίδης, Μίλτσης (Πέλλας)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σακκάς Παν., Σακκάς Δημ. (Θεσσαλίας)

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μιχτατίδης, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)


3ος όμιλος (7η Αγωνιστική)

ΑΕ Ποντίων – Λευκίμμη (14:00)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Νάκας (Λάρισας)

Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαιτητής: Διώτης (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Κούρλος, Μπύρος (Ευρυτανίας)

Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας
Διαιτητής: Τόμπρος (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Μιχαλάς (Κέρκυρας), Τσόγκας (Πρέβεζας)

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφας
Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κοττόρος, Γιώτης (Ηπείρου)

Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά
Διαιτητής: Κουφογιάννης (Φωκίδας)
Βοηθοί: Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας)


4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου – Βόλος ΝΠΣ
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Λαμπότης, Μαχαιράς (Αθηνών)

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός
Διαιτητής: Τσιτσανούδης (Λάρισας)
Βοηθοί: Δεδικούσης, Παραφέστας (Λάρισας)

Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Στεφανής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)

Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Διαιτητης: Λαθύρης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δοσκόρης, Καραγιάννης (Φθιώτιδας)

Ρήγας Φεραίος – Βελούχι
Διαιτητής: Σφέτσιας (Σάμου)
Βοηθοί: Μπάλας, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κεκελός (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Λυσσάρης, Κουτρομάνος (Αιτ/νίας)


5ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας)

Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Πυργάκης, Αντωνόπουλος (Κορινθίας)

Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων
Διαιτητής: Γκιάφης (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Σούζας, Βασιλόπουλος (Αιτ/νίας)

Πανηλειακός – Παναρκαδικός
Διαιτητής: Κόλλιας (Αργολίδας)
Βοηθοί: Λυκομήτρος, Νενεκούμης (Αργολίδας)

Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας
Διαιτητής: Τζγκαράκης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Ζούλης, Βασιλόπουλος (Αχαΐας)

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Ασημακοπουλος, Καραμέρος (Ηλείας)


6ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Προοδευτική – Ένωση Πανασπροπυργιακού Δόξα
Διαιτητής: Μαχαιράς (Αθηνών)
Βοηθοί: Λεοντακιανάκος, Κασιμάτης (Αθηνών)

Ιάλυσος – Εθνικός
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Κοκκαρίδας, Τσολακίδης (Αθηνών)

Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου
Διαιτητής: Φίτσας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττ.), Μέστρος (Λέσβου)

Ρόδος – Διαγόρας Ρόδου (Σάββατο 4/11, 18:00)
Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης, Γράγιος (Μακεδονίας)

Λουτράκι – Ιωνικός Νίκαιας
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττ.)
Βοηθοί: Ρούντος, Χοίκας (Ανατ. Αττ.)


7ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός
Διαιτητής: Λεμπέσης (Πειραιά)
Βοηθοί: Ζερβάκης, Κορωνάς (Πειραιά)

Χαλκίδα- Διαγόρας Αγίας Παρασκευής (14:00)
Διαιτητής: Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Γουρνιάς, Γκόντα (Ανατ. Αττ.)

Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
Διαιτητής: Ντουμιτρέσκου (Πειραιά)
Βοηθοί: Φαγκρίδας, Σγουράκης (Πειραιά)

Αιολικός – Παναργειακός
Διαιτητής: Τζαμουτζαντωνης (Χίου)
Βοηθοί: Καλογερόπουλος, Κόπανος (Χίου)

Ερμιονίδα – Πανθηραϊκός
Διαιτητής: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Γκούμας (Μεσσηνίας), Παναγάκος (Λακωνίας)


8ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Ηρόδοτος – Παλαιόχωρα
Διαιτητης: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

ΠΟ Ατσαλένιου – ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Κασσελάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης, Μαρνέζος (Χανίων)

Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττ.)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος(Ανατ. Αττ.), Λυρής (Λέσβου)

Κηφισιά – Ηλυσιακός
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Κορακιανίτης, Δελής (Βοιωτίας)

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καραγιαννίδης, Αραβίδης (Αθηνών)

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση