Kαλό απόγευμα από το ΔΑΚ του Άργους. Θα σας κρατήσουμε συντροφιά και θα σας μεταφέρουμε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του σημερινού αγώνα για την 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας μεταξύ του Παναργειακού και του ΑΟ Τσιλιβή (14.00)

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

Παναργειακός (Δημήτρης Λαλουδάκης) Μποζιονέλος, Νικολόπουλος, Φλώρος, Ασπιώτης, Τζιόλας, Εμέκα, Κυριακόπουλος, Αlain, Μπλάτσος, Παιδάκης, Τσάκα

Πάγκος: Φλεβάρης, Τζάς, Μαριάτης, Καπατσιώρης, Ταμπούρης, Βουρνάτος, Κοτσοβός

ΑΟ Τσιλιβή (Πέτρος Τσούκλης) Μύρτα, Μπατσής, Παναγιωτίδης, Λιβέρης, Μούτσα, Ιγκνάτ, Δεμερτζής, Γεωργίου, Μαρούδας,Υψηλός, Βερνάρδος

Πάγκος: Mανωλακάκης, Μπαγιαμλλάρη, Παναγιωτίδης, Κόκας, Χαρακτινός, Παναγιωτόπουλος, Σόρα

Λιγοστός ο κόσμος 50-60 φίλοι του ποδοσφαίρου. Ηλιόλουστη ημέρα στο Άργος

Άρχισε το ματς. Στην σέντρα ο Παναργειακός

Το Τσιλιβή θα προσπαθήσει για τη νίκη. Με αρκετές αλλαγές στο βασικό σχήμα ο ΑΟ Τσιλιβή

Μεγάλη στιγμή για τον Παναργειακό, δοκάρι με τον Παιδάκη οποίος σηκώθηκε ψηλά στον αέρα και έπιασε την κεφαλιά η μπάλα βρήκε το οριζόντιο δοκάρι του Μύρτα!

Έχει πάρει μέτρα ο ΑΟ Τσιλιβή στο γήπεδο. Οι γηπεδούχοι παίζουν με αντεπιθέσεις

Το 0-0 παραμένει στο Άργος

10΄ Δεν έχει αλλάξει κάτι στο ματς, παιχνίδι κέντρου το 0-0 παραμένει

12΄ Λάθος του Μύρτα ο οποίος έδωσε την μπάλα σε παίκτη του Παναργειακού αλλα έδιωξαν οι αμυντικοί

13΄ Καλή στιγμή με τον Λιβέρη ο οποίος πήρε την κόντρα και από το πουθενά πήγε να μπει γκολ για το Τσιλιβή

Αργός ο ρυθμός στο ματς

15΄ Καλή στιγμή με τον Μαρούδα ο οποίος μπήκε από πλάγια έβγαλε μια σέντρα αλλά δεν βρέθηκε κανείς στην πορεία της μπάλας

18΄ Το 0-0 παραμένει για τις δύο ομάδες

20΄ Μεγάλη ευκαιρία με Βερνάρδο για τον ΑΟ Τσιλιβή ο οποίος σούταρε από πλάγια αριστερά η μπάλα πάνω από οριζόντιο δοκάρι

23΄ Μεγάλη στιγμή για τον Παναργειακό με τον Μπλάτσο ο οποίος βρέθηκε σε θέση βολής έξω από την περιοχή η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μύρτα

Ισορρόπησε το ματς το Τσιλιβή

28΄ Το 0-0 παραμένει

30΄ Μεγάλη στιγμή για τον ΑΟ Τσιλιβη. Κάθετη μπαλιά του Λιβέρη στον Μαρούδα ο οποίος προσπάθησε να μπει στην περιοχή ανατράπηκε από τον Μποζιονέλο και αντίκρυσε την κόκκινη κάρτα. Στην συνέχεια εκτελέστηκε το φαουλ απέκρουσε ο τερματοφύλακας!

33΄ Ωραίο σουτ του Ιγκνάτ απέκρουσε ο Καπατσιώρης

38΄ Κίτρινη κάρτα στον Βερνάρδο

40′ Το 0-0 παραμένει

Πλησιάζουμε στην ανάπαυλα του αγώνα

Το 0-0 παραμένει για τις δύο ομάδες

Πιέζει το Τσιλιβή για να μπει στην περιοχή

44΄ Πέναλτι για τον Παναργειακό Ανατροπή του Φλώρου από τον Μπατσή!

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΌ 1-0 με τον Παιδάκη ο οποίος είναι εύστοχος για λογαριασμό του Παναργειακού.

45΄ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟ Τσιλιβη με τον Βερνάρδο να πιάνει την κεφαλιά και ο τερματοφύλακας να σωσει το Άργος

Ημίχρονο 1-0 για τον Παναργειακό

Σε πολύ κακή χρονική στιγμή μπήκε το γκολ για το ΑΟ Τσιλιβη το οποίο είχε την ευκαιρία στο τέλος με τον Βερνάρδο στο τέλος του ημιχρόνου

Σε λιγο αρχίζει το Β΄ μέρος

Αλλαγή για τον Παναργειακό βγήκε ο Τσάκας στην θέση του ο Κοτσοβός

Αρχισε το Β΄ μέρος

48΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΛΙΒΗ ΜΕ ΤΟΝ ΒΕΡΝΑΡΔΟ! 1-1

Ο Υψηλός μπήκε στην περιοχή κέρδισε τις μονομαχίες η μπάλα πέρασε πάνω από τον τερματοφύλακα στην πορεία πετάχτηκε ο Βερνάρδος ο οποίος την έστειλε στα δίχτυα 1-1 για τους νησιώτες

Στο κατάλληλο χρονικό σημείο μπήκε το γκολ για την ομάδα του ΑΟ Τσιλιβή

Κίτρινη κάρτα στον Ιγκνάτ

53΄ Φοβερή ευκαιρία για τον ΑΟ Τσιλιβή! Σέντρα του Γεωργίου ο Μπατσής κέρδισε την μπάλα, μπήκε στην περιοχή, σουτάρισε ωραία η μπάλα βρήκε στο κεφάλι του τερματοφύλακα και κατέληξε κόρνερ! Πολύ ωραίο σουτ από τον Μπατσή!

Καλύτερο το Τσιλιβή στον αγωνιστικό χώρο που ψάχνει το 2ο γκολ

57΄ το 1-1 παραμένει

58΄ Μεγάλη στιγμή με τον Βερνάρδο ο οποίος σούταρε η μπάλα πάνω από τα δοκάρια!

Στο μισό γήπεδο πιέζουν οι νησιώτες!

61΄ Το 1-1 παραμένει στο ΔΑΚ Άργους

65΄ Δεν έχει αλλάξει κάτι στο ματς το 1-1 παραμένει με τους φιλοξενούμενους να έχουν τον έλεγχο του αγώνα

65′ Aλλαγή για τον Παναργειακό ο Φλεβάρης στην θέση του Παιδάκη

66΄ Κεφαλιά του Μαρούδα λίγο άουτ!

67΄ Μεγάλη στιγμή για τον ΑΟ Τσιλιβή. Ο Μαρούδας μόνος σούταρε η μπάλα λίγο έξω!

70΄ Το 1-1 παραμένει. Το Τσιλιβή πιέζει τον Παναργειακό!

Κίτρινη κάρτα στον Μαρούδα

Αλλαγή για τον ΑΟ Τσιλιβή στην θεση του Μαρούδα ο Σόρα

74΄ ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναργειακό με τον Φλεβάρη!

Ισορρόπησαν οι γηπεδούχοι

Μπήκαμε στο 80΄ του αγώνα.

Δραματικά τα τελευταία λεπτά του αγώνα

81΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΛΙΒΗ 1-2

Ο Υψηλός με ωραίο σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Παναργειακού 1-2 Δύο τα γκολ του επιθετικού του ΑΟ Τσιλιβή

84΄ ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΌ 2-2