Το μεσημέρι της Πέμπτης (15/10) πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του Διοικητικού Συμβουλίου η κλήρωση για το πρωτάθλημα των Νέων της Β’ Εθνικής.

Σύμφωνα με τον προγραμματισμό, η… εκκίνηση θα δοθεί την 1η Νοεμβρίου, με τις ομάδες να είναι χωρισμένες σε δύο ομίλους.

 

Στον 1ο όμιλο συμμετέχουν οι εξής ομάδες: Απόλλων Σμύρνης, Αχαρναϊκός, Εργοτέλης, Καλλιθέα, Κισσαμικός, Παναιγιάλειος, Παναχαϊκή, Πανελευσινιακός, Χανιά

Στον 2ο θα πάρουν μέροις οι: Αγροτικός Αστέρας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Ολυμπιακός Βόλου, Ζάκυνθος, Κέρκυρα, Λαμία, Λάρισα, Πανσερραϊκός, Τρίκαλα

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
1η αγωνιστική (1/11) – 10η αγωνιστική (17/1)
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Κισσαμικός-Απόλλων Σμύρνης
Χανιά-Καλλιθέα
Παναχαϊκή-Πανελευσινιακός
Ρεπό: Εργοτέλης

2η αγωνιστική (8/11) – 11 αγωνιστική (24/1)
Αχαρναϊκός-Κισσαμικός
Εργοτέλης-Παναιγιάλειος
Καλλιθέα-Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης-Παναχαϊκή
Ρεπό: Χανιά

3η αγωνιστική (15/11) – 12η αγωνιστική (31/1)
Παναιγιάλειος-Κισσαμικός
Χανιά-Εργοτέλης
Παναχαϊκή-Αχαρναϊκος
Καλλιθέα-Απόλλων Σμύρνης
Ρεπό: Πανελευσινιακός

4η αγωνιστική (22/11) – 13 αγωνιστική (7/2)
Αχαρναϊκός-Καλλιθέα
Εργοτέλης-Πανελευσινιακός
Κισσαμικός-Παναχαϊκή
Χανιά-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

5η αγωνιστική (29/11) – 14η αγωνιστική (14/2)
Παναιγιάλειος-Παναχαϊκή
Πανελευσινιακός-Χανιά
Καλλιθέα-Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης
Ρεπό: Αχαρναϊκός

6η αγωνιστική (6/12) –  15η αγωνιστική
Εργοτέλης-Αχαρναϊκός
Χανιά-Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή-Καλλιθέα
Πανελευσινιακός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Κισσαμικός

7η αγωνιστική (13/12) – 16η αγωνιστική (28/2)
Αχαρναϊκός-Χανιά
Κισσαμικός-Εργοτέλης
Καλλιθέα-Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης-Πανελευσινιακός
Ρεπό: Παναχαϊκή

8η αγωνιστική (20/12) – 17η αγωνιστική (6/3)
Παναιγιάλειος-Απόλλων Σμύρνης
Χανιά-Κισσαμικός
Παναχαϊκή-Εργοτέλης
Πανελευσινιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Καλλιθέα

9η αγωνιστική (10/1) – 18η αγωνιστική (13/3)
Εργοτέλης-Καλλιθέα
Κισσαμικός-Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή-Χανιά
Απόλλων Σμύρνης-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

2ος Όμιλος
1η αγωνιστική (1/11) – 10η αγωνιστική (17/1)
Αγροτικός Αστέρας-Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα-Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος-Κέρκυρα
Ρεπό: ΑΕΛ

2η αγωνιστική (8/11) – 11 αγωνιστική (24/1)
Λαμία-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ-Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός-Κέρκυρα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ζάκυνθος
Ρεπό: Τρίκαλα

3η αγωνιστική (15/11) – 12η αγωνιστική (31/1)
Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Βόλου
Τρίκαλα-ΑΕΛ
Ζάκυνθος-Λαμία
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Κέρκυρα

4η αγωνιστική (22/11) – 13 αγωνιστική (7/2)
Λαμία-Πανσερραϊκός
ΑΕΛ-Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου-Ζάκυνθος
Τρίκαλα-Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

5η αγωνιστική (29/11) – 14η αγωνιστική (14/2)
Αγροτικός Αστέρας-Ζάκυνθος
Κέρκυρα-Τρίκαλα
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΕΛ
Ρεπό: Λαμία

6η αγωνιστική (6/12) –  15η αγωνιστική
ΑΕΛ-Λαμία
Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ζάκυνθος-Πανσερραϊκός
Κέρκυρα-Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

7η αγωνιστική (13/12) – 16η αγωνιστική (28/2)
Λαμία-Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕΛ
Πανσερραϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Κέρκυρα
Ρεπό: Ζάκυνθος

8η αγωνιστική (20/12) – 17η αγωνιστική (6/3)
Αγροτικός Αστέρας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος-ΑΕΛ
Κέρκυρα-Λαμία
Ρεπό: Πανσερραϊκός

9η αγωνιστική (10/1) – 18η αγωνιστική (13/3)
ΑΕΛ-Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου-Κέρκυρα
Ζάκυνθος-Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

a-sports.gr

 

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση