ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΤΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑIΡΙΚΟ ΑΓΩΝΑ>>. Μπορείτε όμως να ακούσετε το ματς ραδιοφωνικά από το ραδιόφωνο του ΕΡΜΗ 91.8 σε περιγραφή του Σωκράτη Λειβαδά από την εφαρμογή VRADIO ή πατώντας πάνω σε: e-radio.gr/Ermis-918-Zakynthos https://ermisnews.gr/radio Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από την οποία θα

Περισσότερα

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟΝ ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΚΟ ΑΓΩΝΑ>>. Μπορείτε όμως να ακούσετε το ματς ραδιοφωνικά από το ραδιόφωνο του ΕΡΜΗ 91.8 σε περιγραφή του Σωκράτη Λειβαδά από την εφαρμογή VRADIO ή πατώντας σε αυτό τον σύνδεσμο https://ermisnews.gr/radio Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από την οποία θα παρακολουθήσετε τον αγώνα

Περισσότερα

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Μπορείτε όμως να ακούσετε το ματς ραδιοφωνικά από το ραδιόφωνο του ΕΡΜΗ 91.8 σε περιγραφή του Σωκράτη Λειβαδά από την εφαρμογή VRADIO ή πατώντας σε αυτό τον σύνδεσμο https://ermisnews.gr/radio Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από την οποία θα παρακολουθήσετε

Περισσότερα

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥ ΑΓΩΝΑ Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από την οποία θα παρακολουθήσετε τον αγώνα δίχως να χρειαστεί να κάνετε ανανέωση.

Παρακολουθήστε το παιχνίδι ΑΠΣ Ζάκυνθος-Πιερικός (14.00) Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από την οποία θα παρακολουθήσετε τον αγώνα δίχως να χρειαστεί να κάνετε ανανέωση.

Γ’ Εθνική – 18η αγωνιστικήΚυριακή 13/1 – 15:00 1ος όμιλος Ορέστης Ορεστιάδας-Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 3-0 ΑΟ Χανιώτης-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 3-2 Νίκη Ευκαρπίας-Πανθρακικός 1-2 Απόλλων Παραλιμνίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0 Άρης Πετεινού-Δόξα Δράμας 1-1 Θερμαϊκός-Άρης Αβάτου 1-3 Βέροια-Κεραυνός Αγγελοχωρίου3-0 α.αΚαβάλα-Αναγέννηση Επανομής 4-0 Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Βαρβάρας 3-0 2ος όμιλος ΑΕ Λευκίμμης-Νέα Αρτάκη 4-1Θεσπρωτός-Αστέρας Πετριτή 2-0 ΠΟ Φήκης-ΑΕ Κιλελέρ0-3 α.αΕθνικός Νέου Κεραμιδίου-Αναγέννηση Άρτας 2-0 Πιερικός-Θύελλα Κατσικάς 1-1 Εορδαϊκός-Σβορώνος 0-0 Καστοριά-Βατανιακός 3-3 ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ

Περισσότερα

Δείτε εδώ την εξέλιξη του σημερινού αγώνα μεταξύ της Ζακύνθου και του ΑΟ Τρίκαλα. Μπορείτε όμως να ακούσετε το ματς ραδιοφωνικά από το ραδιόφωνο του ΕΡΜΗ 91.8 σε περιγραφή του Σωκράτη Λειβαδά από την εφαρμογή VRADIO ή πατώντας σε αυτό τον σύνδεσμο https://ermisnews.gr/radio Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή

Περισσότερα

Παρακολουθήστε εδώ, λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των τεσσάρων παιχνιδιών της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Ζακύνθου (9η αγωνιστική) Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από την οποία θα παρακολουθήσετε τον αγώνα δίχως να χρειαστεί να κάνετε ανανέωση.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΊΔΙ BATANIAKOS -AΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από την οποία θα παρακολουθήσετε τον αγώνα δίχως να χρειαστεί να κάνετε ανανέωση.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΊΔΙ ΑΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961-ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ Μπορείτε όμως να ακούσετε το ματς ραδιοφωνικά από το ραδιόφωνο του ΕΡΜΗ 91.8 σε περιγραφή του Σωκράτη Λειβαδά από την εφαρμογή VRADIO ή πατώντας σε αυτό τον σύνδεσμο https://ermisnews.gr/radio Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να περιμένετε να ανοίξει η εφαρμογή 24liveblog μέσα από