Χωρίς να συναντήσουν το παραμικρό εμπόδιο οι Big Three συνέχισαν την πορεία τους προς τον τίτλο… Αφού το απόγευμα του Σαββάτου ήταν πολύ καλό για αυτούς… Συγκεκριμένα στο γήπεδο του Αγγερικού ο ΑΟ Κατασταρίου φιλοδώρησε με 6 τέρματα τον “αποδεκατισμένο” Αστέρα Μαχαιράδου… οι γηπεδούχοι κυριάρχησαν από την αρχή και από τα πρώτα λεπτά είχαν καθαρίσει την “Μπουγάδα” τα γκολ για τον ΑΟΚ πέτυχαν οι Καραμαλίκης (2), Λιβέρης, Μαλαφούρης, Μυτιλήνης, Κωστάκης

Στο γήπεδο του Πλάνου ο ΑΟ Τσιλιβή κέρδισε εύκολα την ΑΕ Γερακαρίων και επέστρεψε στις επιτυχίες μετά την ισοπαλία στο Μαχαιράδο… Οι γηπεδούχοι με αρκετές  αλλαγές στην σύνθεση τους καθάρισαν το ματς από το ημίχρονο…  Τα γκολ για τους γηπεδούχους πέτυχαν οι Μαρούδας Mάριος, Γιακουμέλος, Κόλα και Νικολόπουλος. Στο γήπεδο των Αμπελοκήπων η Ζάκυνθος κέρδισε εύκολα το Αργάσι με 4-0. Οι κυανοκίτρινοι έπαιξαν με πολλές αλλαγές στο βασικό τους σχήμα… Τα γκολ πέτυχαν οι Τσουκαλάς, Ντάσης, Πέττας Ρ., και Σπύρη