Με το παιχνίδι στον Αγγερικό μεταξύ του ΑΟ Λεβάντε και της ΑΕ Αγίου Λέοντα ολοκληρώθηκε η αγωνιστική του Σαβ/κου (μένει το ματς του Αστέρα Μαχαιράδου και του ΑΠΣ Ζάκυνθος 1/12). Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν και πήραν βαθμό αποσπώντας ισοπαλία με 2-2. ένα παιχνίδι που είχε αρκετές γκρίνιες από τους πάγκους των δύο ομάδων προς τη διαιτησία!

Ο Βυθούλκας με κεφαλιά έβαλε τους φιλοξενούμενους μπροστά στο σκορ στο 3΄ του αγώνα. Αυτό ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Στην επανάληψη στο 55΄ ο διαιτητής Βασ. Μπέης και ενώ η μπάλα δε δείχνει να περνά τη γραμμή δείχνει σέντρα με τον πάγκο της ΑΕ Αγίου Λέοντα να μπαίνει όλος μέσα! Μετά από μικρή διακοπή και μετά από διαβούλευση του διαιτητή και του βοηθού ο κος Μπέης ακυρώνει το γκολ! Στη συνέχεια ο Λεβάντε ισοφάρισε σε 1-1 με γκολ του Γκάστον στο 68΄ και Μαρούδας στο 76′ έκανε το 2-1. Η Ένωση όμως λίγο πριν το τέλος ισοφάρισε σε 2-2  με πέναλτι που εκτέλεσε ο Σπ. Ζώντος.