Ακάθεκτος και στην κορυφή της βαθμολογίας ο ΑΟ Τσιλιβή. Η ομάδα του Πλάνου ήταν καταιγιστική κυρίως στο β΄ μέρος και πέρασε νικηφόρα από τα ορεινά όπου επικράτησε 5-0 της ΑΕ Αγίου Λέοντα. η ομάδα του Θ. Παραστατίδη με ποδόσφαιρο υπομονής κατάφερε αρχικά να λυγίσει την αντίσταση της Ένωσης με γκολ του Νίκου Κακολύρη αυτό ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΔΩ>>>>>>>>>>

Στην επανάληψη οι ¨κόκκινοι’ ανέβασαν και άλλο την απόδοση τους, έφτασαν γρήγορα στο 2ο γκολ με τον Λέναδρο Τσάνη ο οποίος ¨κλείδωσε¨ τη νίκη. Από εκεί και πέρα χωρίς άγχος και με την ανάλογη εμπειρία που διαθέτουν πέτυχαν αλλά τρία τέρματα με τους Μαλαφούρη, Σόρα και Παπαδόπουλο. Έτσι λοιπόν ο ΑΟ Τσιλιβή έμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας προσωρινά μόνος πρώτος και περιμένοντας την έκβαση του παιχνιδιού της Κυριακής ανάμεσα στη Ζάκυνθο και τον ΑΟ Λεβάντε.