Πανιώνιος/Αχιλλέας – Θύελλα Πατρών, 2-3 (24΄ Φουρφουρής, 67΄πεν. Σαχίνι/ 58΄ Πανταζής, 74΄ Ασπροποταμίτης, 77΄ Κουνάβης)
ΑΟ Πάτραι – Αχαιός, 1-0 (44΄ Μούτσα)
Κεραυνός – Ακράτα, 2-1 (45΄ πεν. Παπαζαφείρης / 72΄ Παράνομος, )
Διαγόρας – Λιμνοχώρι, 2-1 (4΄πεν. Φράγκος, 7΄Λαζανάς/ 46΄ Χρυσανθόπουλος)
Περιβόλα – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, 0-3 (8΄Κουτσουμπελίτης, 61΄ Χίνκου)
Αναγέννηση Πατρών – Νίκη Προαστίου, 0-0

Δαβουρλής Κ.’92 – Ατρόμητος Πατρών, 0-1 (6΄Αναγνώστου διακοπή..)

Διεκόπη το παιχνίδι στο γήπεδο Προαστίου ανάμεσα στον Δαβουρλή Κ΄ 92 και τον Ατρόμητο Πατρών, καθώς ανεγκέφαλος οπαδός εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο στα τελευταία λεπτά του ημιχρόνου και «χτύπησε» τον διαιτητή της αναμέτρησης, Παναγιώτη Τσιρογιάννη. Ο διαιτητής αν και δέχεται πιέσεις να συνεχίσει το παιχνίδι από τους ανθρώπους των δύο ομάδων, είναι ανένδοτος. To σκορ ήταν 1-0 υπέρ των “πορτοκαλί” με τέρμα του Νάσου Αναγνώστου από το 6ο λεπτό.