Διαβάστε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα του 5ου ομίλου, στο οποίο συμπεριλαμβάνονται ημερομηνίες και ώρες διεξαγωγής των αγώνων:

5ος ΟΜΙΛΟΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12
1/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00
Πύλος-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός Πύργου
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Παλληξουριακός
Καλαμάτα-Αχαϊκή
Λεωνίδιο-Ζάκυνθος


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13
8/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00
Διαγόρας Βραχνέικων-Πύλος
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
Πανηλειακός Πύργου-Καλαμάτα
Παλληξουριακός-Λεωνίδιο
Ζάκυνθος-Αχαϊκή


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14
15/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00
Πύλος-Αστέρας Βλαχιώτη
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο-Παναρκαδικός
Ζάκυνθος-Πανηλειακός Πύργου
Αχαϊκή-Παλληξουριακός


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15
22/10/2017, 16:00 – 11/2/2018, 15:00
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Πύλος
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Παλληξουριακός-Πανηλειακός Πύργου


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16
5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00
Πύλος-Καλαμάτα
Λεωνίδιο-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη
Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός Πύργου-Παναρκαδικός


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17
12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15;00
Λεωνίδιο-Πύλος
Καλαμάτα-Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός Πύργου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18
19/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00
Πύλος-Ζάκυνθος
Αχαϊκή-Λεωνίδιο
Παλληξουριακός-Καλαμάτα
Πανηλειακός Πύργου-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19
3/12/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00
Αχαϊκή-Πύλος
Ζάκυνθος-Παλληξουριακός
Λεωνίδιο-Πανηλειακός Πύργου
Καλαμάτα-Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20
10/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00
Πύλος-Παλληξουριακός
Πανηλειακός Πύργου-Αχαϊκή
Παναρκαδικός-Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας-Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων-Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21
17/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00
Πανηλειακός Πύργου-Πύλος
Παλληξουριακός-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος-Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη
Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22
7/1/2018, 15:00 – 1/4/2018, 16:00
Παναρκαδικός-Πύλος
ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός Πύργου
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Ζάκυνθος
Καλαμάτα-Λεωνίδιο

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση