Αγωνιστική δράση μόνο σε 3, 5, 6, 7 και 8 όμιλο την Κυριακή, λόγω των ισχυρών χιονοπτώσεων, με τη mikriliga.com να σας μεταφέρει τα τελικά αποτελέσματα!

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης ΑΝΑΒΟΛΗ
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Αβάτου – ΑΕ Καλαμπακίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΟ Τρίγλιας – Μακεδονικός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου ΑΝΑΒΟΛΗ

3ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς 0-3 α.α ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφας

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού – Ολυμπιακός Βόλου ΑΝΑΒΟΛΗ
Νίκη Βόλου – Πιερικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Μακρυχωρίου – Μετέωρα ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Στυλίδας – Θησέας Αγριάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ

5ος όμιλος

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κερατσίνι – Γιούχτας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παλαιόχωρα – Επισκοπή 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός – Ατσαλένιος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αμπελακιακός – Προοδευτική 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας 6-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Παναιγιάλειος – Παλληνιακός 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Φοίβος Κρεμαστής (Τετάρτη 09/01 – 14:30)

Ρεπό: Διαγόρας

7ος όμιλος – 12η αγωνιστική

Πανθηραϊκός – Κόρινθος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (12:30)
Αιγάλεω – Θύελλα Καμαρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλυσιακός – Απόλλων Ερέτριας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αιολικός – Χαραυγιακός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Χαλκίδα – Καλλιθέα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

8ος όμιλος

Ερμιονίδα – ΑΟ Κατασταρίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ (12:00)
ΑΟ Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-5 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Παναρκαδικός – Καλαμάτα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πάμισος – Παναργειακός 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Ένωση Λέρνας – Ασπρόπυργος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μανδραϊκός – Πελλάνα 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Υπάτου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.