Ένας φερέλπις αλλά αξιολογημένος διαιτητής από τον Σύνδεσμο Μεσσηνίας θα είναι ο άρχων του αγώνα που θα γίνει στο Λεωνίδιο με την ομώνυμη ομάδα και τη Ζάκυνθο στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας του 5ου Ομίλου. Πρόκειται για τον Μεσήνιο Αντώνη Τουρλομούση Βοηθοί του θα είναι η κα Αθανασοπούλου και ο Γκούμας από τον ίδιο σύνδεσμο! Αξίζει να σημειώσουμε ότι στο παιχνίδι Καλαμάτα-Αχαϊκή διαιτητής θα είναι ο Γιάννης Καλογεράκος και με βοηθούς τους Κώστα Ψάρρη΄από τον Σύνδεσμο Ζακύνθου  και Σταματάκο από τον Σύνδεσμο Λακωνίας

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης

Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Κούλα, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού

Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας)

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκυνητών

Ψωμόπουλος (Καβάλας), Βερνέζης, Μάναλης (Καβάλας)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Σιμίδης (Έβρου), Τερζόπουλος, Κίτσος (Εβρου)

ΑΟ Καβάλας – Άρης Αβάτου

Δρακίδης (Θράκης), Δανδαλίδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Ελπίδα Σκουτάρεως – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Πάλιουρας (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος, Μιχτατζίδης (Μακεδονίας)


2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΣΦ Αλεξάνδρεια

Τρακαλιανής (Σερρών), Κρύωνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

ΑΟ Καρδίας – Πιερικός

Τσαλουχίδης (Κιλκίς), Γούτας, Χριστάκογλου (Κιλκίς)

Μακεδονικός Νεάπολης – Αλμωπός Αριδαίας

Πολυχρόνης (Πιερίας), Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Μελτζανίδης (Ημαθίας), Πάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

ΑΕ Καρίτσας – Ηρακλής

Σιδηρόπουλος (Πέλλας), Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας)

Αγροτικός Αστέρας – Καμπανιακός

Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Χρυσαΐδης, Πάσαλης (Χαλκιδικής)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Νάουσα

Χανίδης (Μακεδονίας), Μποζατζίδης, Κουφός (Μακεδονίας)


3ος όμιλος

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραπόταμου

Λεωνίδας (Τρικάλων), Μπάλας, Σταφύλας (Τρικάλων)

Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου

Πάνος (Ηπείρου), Καραλής, Αντωνίου (Ηπείρου)

Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου

Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος

Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)

Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης

Τσέτσιλας (Γρεβενών), Στεφούδης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός

Μπαΐλης (Πρέβεζας), Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας)


4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων

Ψυχούλας (Βοιωτίας), Φίλος, Παγουράς (Βοιωτίας)

ΑΟ Θήβα – ΑΟ Σελλάνων

Πόγκας (Εύβοιας), Πριονάς, Δέλχας (Εύβοιας)

ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου

Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), Καραγιάννης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος

Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Καραγιάννης (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου

Τσιτσανούδης (Λάρισας), Τσαπραζής, Νάκας (Λάρισας)

ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας

Μπεκιάρης (Καρδίτσας), Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)


5ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου – ΠΑΟ Βάρδας

Κόλλιας (Αργολίδας), Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναρκαδικός

Σταυρόπουλος (Ηλείας), Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Πανηλειακός

Βεργέτης (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας)

Αστέρας Αμαλιάδας – Παλληξουριακός

Ανδριανός (Αχαΐας), Ζουλής, Γεωργακόπουλος (Αχαΐας)

Καλαμάτα – Αχαϊκή

Καλογεράκης (Ζακύνθου), Ψαρρής (Ζακύνθου), Σταματάκος (Λακωνίας)

Λεωνίδιο – Ζάκυνθος 1961

Τουρλομούσης (Μεσσηνίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Γκούμας (Μεσσηνίας)


6ος όμιλος

Προοδευτική – Ιωνικός

Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής), Μητάρης-Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

Εθνικός – ΑΟ Ζευγολατιού

Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Βιντσεντζάτος, Γκόνα (Ανατολικής Αττικής)

Πέλοπας Κιάτου – ΑΟ Λουτράκι

Ματσούκας (Αιτ/νιας), Κουτρομάνος, Βαλλιανός (Αιτ/νιας)

Ασπρόπυργος – ΑΣ Ρόδου

Μανούχος (Αργολίδας), Παπανικολάου (Κορινθίας), Γιαννίκος (Πειραιά)

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΓΑΣ Ιάλυσος

Καλογερόπουλος (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Κορτέσης (Αθηνών)


7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

Σφέτσιας (Σάμου), Ντζουροπάνος, Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)

Πανθηραϊκός ΑΟ – Ερμής Κιβερίου

Μπαλαχούτης (Πειραιά), Κεφαλλιάκος, Σγουράκης (Πειραιά)

Παναργειακός – ΑΟ Χαλκίς

Γκάμαρης (Αθηνών), Δέτση, Αραβίδης (Αθηνών)

Ταμυναϊκός – ΑΟ Τριγλία Ραφήνας

Ντάουλας (Δυτικής Αττικής), Νικολάου, Σταυρόγλου (Αθηνών)

Αιολικός – ΑΕ Ερμιονίδας

Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Πετρίδης (Χίου), Τσολακίδης (Αθηνών)


8ος όμιλος

Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας

Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Κοκμότος-Λιοδάκης (Κορινθίας)

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – ΑΕ Μυλοποτάμου

Ρούσσος (Κορινθίας), Τριαντάφυλλος, Σάνος (Κορινθίας)

ΑΟ Ερμής Ζωνιανών – ΠΟ Ατσαλένιου

Γουματζίδης (Χανίων), Πάγκαλος (Λασιθίου), Κομσιοπούλου (Χανίων)

ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Κηφισιάς

Κρασαγάκης (Ηρακλείου), Γαρεφαλάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Αιγάλεω – Φωστήρας

Μανιώτης (Ανατολικής Αττικής), Γουρνιάς, Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση